Jedną z najpopularniejszych obecnie metod poprawiania wyglądu stało się modelowanie ust - poprawianie ich konturu, powiększanie objętości. Zabieg może być wykonywany bez względu na wiek pacjenta. U młodych kobiet a także mężczyzn, korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej. Usta są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Powiększenie objętości ust powoduje, że znikają małe i większe zmarszczki dookoła ust, co daje ogólny efekt odmłodzenia.

 

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym jest procedurą nieinwazyjną, co skraca czas rekonwalescencji. Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego daje natychmiastowe rezultaty i pozwala na radość z młodego wyglądu. Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym dodatkowo poprawia kontur twarzy i przyczynia się do rewitalizacji skóry

Peelingi retinoidowe (z witaminą A i jej pochodnymi) to prawdziwy hit, jeśli chodzi o skuteczne zabiegi przeciwzmarszczkowe. Kwas retinowy jest podstawą peelingów, których celem jest odmładzanie, likwidowanie przebarwień, blizn, regeneracja skóry. Używa się go też w łagodnych formach trądziku różowatego.

 

Modelowanie  ust od 499 zł
Wypełanianie zmarszczek od 499 zł
Retix C 4% Xylogic 180 zł